Večerná prevádzka múzea v mesiaci AUGUST

_Podvečer v Múzeu o neslobode a nenápadných hrdinoch"znie program múzea v mesiaci AUGUST._ Študenti - dobrovoľníci VŠZaSP sv. Alžbety Vás prevedú **exteriérom i interiérom** (v letnom čase rozšíreného) múzea. Nebude chýbať zážitková forma i možnosť pozrieť si film z daného obdobia (napr. s názvom Zdenka - o obeti komunistického režimu). Sprevádzanie je v **slovenskom i anglickom jazyku**. Vstup **každý utorok, štvrtok, v sobotu a nedeľu** (1. vstup o 19 hod., 2. vstup o 20 hod.). V prípade záujmu aj **individuálny vstup** (po dohode - kontakt: 0902 626 815). Dobrovoľným **vstupným prispejete k prevozu fragmentu (2,5 tony) berlínskeho múru** na Slovensko. Prosíme o šírenie letáčikov - možnosť na stiahnutie [v prílohe](/node/69).
Príloha: